Chystáte si nechat postavit vlastní domeček?

A nechcete jen bezmocně přihlížet jak firma staví?

Chcete být v obraze a jen nečekat jak to dopadne?

Pracuji ve stavebnictví více jak dvacet let na pozici rozpočtáře. Takže mám blízko k oběma stranám. A to jak projektantům, tak stavební firmě. Za tu dobu mi rukama prošly desítky akcí ročně, ať již to byly rodinné domky nebo náročné bytové rekonstrukce.

A právě pro snadnější orientaci v této problematice bych se s Vámi  chtěla podělit o mé zkušenosti. Už nebudete muset dlouhosáhle hledat po všech čertech informace. V ebooku najdete přesně to, co hledáte na přehledném místě. A pokud ne, tak mi napište.

 Ze zkušeností a otázek posledních let jsem vytvořila tento  ebook: Jak porozumět stavbě rodinného domku - hrubá stavba.

Co koupí ebooku získáte?

ebook je určen jako informační produkt pro laickou veřejnost. Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět základní principy stavby. Pro ty, kteří chtějí vědět, co jim stavební firma vlastně dělá a trochu si to ošéfovat. Pro ty, kteří nechtějí jen neznale dělat diváky.

  • Přehledné informace na jednom místě.
  • základní informace o stavebnictví
  • principy souvislostí mezi projektem a realizací
  • porozumění projektu
  • BONUS - tabulka - typy čar ve výkresu

Co říkají o ebooku první čtenáři?

Pracujem vo veľmi podobnej oblasti a tou je interiérový dizajn. Domy síce nestaviam, ale je pre mňa občas dôležité porozumieť stavebným výrazom, keď pri zariaďovaní často treba meniť aj dispozíciu domu a robiť rôzne stavebné úpravy. Tento e-book pekne vysvetľuje odborné názvy a výrazy priamo na konkrétnych príkladoch, takže im porozumie aj lajk. E-book budem odporúčať aj svojim študentom v mojich kurzoch interiérového dizajnu.

Slavomira Ramsováwww.slavkaramsova.sk

Už mám pár staveb a rekonstrukcí za sebou, ale zkraje to probíhalo tak, že jsem vzala projekt od projektanta a ve slepé důvěře ho předala stavaři. A to není dobré. To vůbec není dobré. To se pak nestačíte divit, může jít i o život. Proto stavebník musí před stavbou o stavění něco vědět. Nedá se nic dělat. A tady máte zdroj. Já sama jsem se ještě nesetkala s tak dobrým materiálem, jako je ebook Hrubá stavba. Autorka vysvětlí projekt a naučí vás se v něm orientovat, dodá i přehled o materiálech, technologiích a různých nástrahách. Je znát, že ví, o čem píše. Doporučuji zvlášť pro začínající stavebníky.

Jana Balcarováhttp://korektury-balcarova.cz/

Objednejte si ebook: Jak porozumět stavbě rodinného domku - hrubá stavba.

Jestliže cítíte, že by Vám tento ebook mohl pomoci, objednejte si ho právě teď.

Za pár dní na to možná zapomenete a pak zjistíte, že by se Vám mohl hodit. Tomu předejdete dnešní objednávkou. A okamžitě se stane Vaším neocenitelným pomocníkem.

Nyní za JEDINEČNOU CENU 300,- Kč, dostanete ebook plný informací i s poznámkami z praxe.