AKCE UKONČENA !

Oslava!

Speciální nabídka pro členy mé databáze.

Zhruba před rokem jsem se rozhodla, že se chci podělit o své znalosti a zkušenosti z oblasti zpracovávání veřejných zakázek. A že jich mám dost a dost.

A tak se toho dne stalo, že jsem se stala infopodnikatelkou, ale jen na částečný úvazek. 🙂

Rozhodla jsem se sepsat ebook Jak na kvalifikaci, kde bude komentář k jednotlivým paragrafům platného zákona. Podle reakcí se mi to povedlo!

A protože už tomuto rozhodnutí bude již rok, chci jej oslavit s Vámi! Oslavit se svými pravidelnými čtenáři a podporovateli. Chtěla bych vám poděkovat touto cestou za přízeň v mé dosavadní činnosti. Byli jste pro mě velkou inspirací a vaše reakce byly pro mě motivací a důvodem nevzdávat se.

A proto pouze vy, moji milí čtenáři máte možnost získat tento ebook za jedinečnou cenu. Je to pouze pro Vás, a nabídka se již nebude opakovat. Nyní máte jedinečnou šanci!

Získejte  ebook: Jak na kvalifikaci - praktická příručka. Je to  komentář k zákonu č. 137/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů - část HlavaV: kvalifikace.

Co koupí ebooku získáte?

ebook je určen převážně pro uchazeče a najdete zde kompletní část zákona s komentářem k jednotlivým paragrafům, odstavcům a písmenům, vycházející z běžné praxe, který je podložen vlastními, více jak, desetiletými zkušenostmi. Rukama mi za tu dobu prošly desítky nabídek ročně.

  • Přehledné INFORMACE na jednom místě.
  • AKTUALIZOVANÝ zákon č. 137/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, část Hlava V: kvalifikace
  • KOMENTÁŘ k tomuto zákonu vycházející z běžné praxe.
  • BONUS - vysvětlení Seznamu kvalifikovaných dodavatelů, a jak to celé funguje - je součástí ebooku.

A co na tento ebook říkají profesionálové?

Tento eBook k VZ mě hodně zaujal. Skvěle přibližuje suchopárnou literu zákona běžnému uživateli a zpřehledňuje jednotlivé kroky při zpracování dokumentace. Vřele doporučuju!
Jarmila KomancováPlzeň
Zákon o veřejných zakázkách je v ebooku velmi pěkně vysvětlený, doplněný příklady z praxe, které situaci ještě lépe vysvětlují. Autorka je velmi odvážná že se do této problematiky pustila.
Ivana KozinováDomažlice
Ebook k VZ je velmi přínosný a určitě pomůže jak začátečníkům tak profesionálům v této oblasti. Dobré zpracování s užitečnými příklady s praxe. Budu všude doporučovat.
Petra PeleškováRokycany

Objednejte si ebook: Jak na kvalifikaci - praktická příručka právě teď.