— VERONIKA ŠOULOVÁ —

Diplomovaný technik

Celý život se zabývám stavebními rozpočty. Už na průmyslovce jsem nakukovala pod ruce přípravářům a rozpočtářům při tvorbě rozpočtů v různých stavebních firmách.

Pak jsem šla do praxe. Na pozici rozpočtář, přípravář. Ale nechtěla jsem sedět nad prací již od osmnácti let a tak jsem si vymyslela další školu. Samozřejmě stavební, odbornou. A s ní šla ruku v ruce další praxe. A kde jinde než v kanceláři, takže zase příprava výroby.

Po skončení této školy, už jako majitelka jakéhosi titulu, jsem nastoupila sice do projekční kanceláře, ale zase na pozici rozpočtáře. 

A ačkoliv jsem od té doby již vystřídala několik zaměstnání v projekčních kancelářích a stavebních firmách, pořád jsem dělala vlastně jedno a to samé. Takže se dá říci, že už mám v tomto oboru docela praxi.

A pak, více jak po dvaceti letech, jsem se vcelku nedobrovolně ocitla na dlažbě (krach stavebních firem je dnes běžná věc) a rozhodla jsem se rozpočtařinou živit tzv. na sebe. Řeknu vám, lepší rozhodnutí jsem snad v životě neudělala. Dnes již několik let si tu ve své kanceláři vesele rozpočtařím a práce mám, že nevím, co dřív. A to je dobře.

Svou práci mám ráda a trávím nad ní spoustu času.

SVÉ SLUŽBY NABÍZÍM