— VERONIKA ŠOULOVÁ —

Diplomovaný technik

Celý život se zabývám stavebními rozpočty. Už na průmyslovce jsem nakukovala pod ruce přípravářům a rozpočtářům při tvorbě rozpočtů v různých stavebních firmách.

Pak jsem šla do praxe. Na pozici rozpočtář, přípravář. Ale nechtěla jsem sedět nad prací již od osmnácti let a tak jsem si vymyslela další školu. Samozřejmě stavební, odbornou. A s ní šla ruku v ruce další praxe. A kde jinde než v kanceláři, takže zase příprava výroby.

Po skončení této školy, už jako majitelka jakéhosi titulu, jsem nastoupila sice do projekční kanceláře, ale zase na pozici rozpočtáře. 

A ačkoliv jsem od té doby již vystřídala několik zaměstnání v projekčních kancelářích a stavebních firmách, pořád jsem dělala vlastně jedno a to samé. Takže se dá říci, že už mám v tomto oboru docela praxi.

A pak, více jak po dvaceti letech, jsem se vcelku nedobrovolně ocitla na dlažbě (krach stavebních firem je dnes běžná věc) a rozhodla jsem se rozpočtařinou živit tzv. na sebe. Řeknu vám, lepší rozhodnutí jsem snad v životě neudělala. Dnes již několik let si tu ve své kanceláři vesele rozpočtařím a práce mám, že nevím, co dřív. A to je dobře.

Svou práci mám ráda a trávím nad ní spoustu času.

SVÉ SLUŽBY NABÍZÍM

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ

Rozpočet od Veroniky Šoulové byl zpracovaný v rozsahu dle dohody a v krátkém čase, což jsem velmi ocenil. Zároveň promptně reagovala na otázky týkající se vysvětlení některých položek. Její služby mohu doporučit.
Pavel Filipisoukromý investor
Veronika pro nás zpracovala už několik rozpočtů na různé typy staveb – vše bylo perfektní, pečlivě zpracované a v termínu. Vždy všem našim prosbám vyšla vstříc, je spolehlivá a komunikativní. Příště se na ni určitě obrátíme znovu a rozhodně bychom ji doporučili. Děkujeme, radost spolupracovat!
Eva Kubjátováprojektantka
Spolupráce s paní Šoulovou je vždy příjemná. Rádi se obklopujeme spolupracovníky co hledají řešení a ne problém. Budeme se těšit na další společné zakázky.
Ing. arch. Kateřina Ždychováarchitektka OYE ateliér, www.oye-atelier.cz