Účastníte se veřejných soutěží jednou za čas?

Nebaví vás ustavičně hledat v přepisovaném zákoně, co že se to má vlastně doložit?

Nevíte, co se skrývá pod textem zákona?

V této problematice se orientuji, více jak deset let a rukama mi prošly desítky nabídek ročně, řádově v sumách  stovek miliónů. Proto můžu a chci pomoci právě VÁM. Vím jaké to je, když člověk něco dělá jednou za čas a pátrání po tom, co vlastně všechno doložit, zabírá spoustu času na jinou práci.

A právě pro snadnější orientaci v této problematice bych se s Vámi  chtěla podělit o mé zkušenosti. Už nebudete muset dlouhosáhle listovat v zákoně a přemýšlet co tím chtěli zákonodárci sdělit. V ebooku najdete přesně to, co hledáte na přehledném místě. Budete mít přehled o části zákonu v poslední právní úpravě.

 A proto jsem vytvořila ebook: Jak na kvalifikaci - praktická příručka. Je to  komentář k zákonu č. 137/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů - část HlavaV: kvalifikace.

Co koupí ebooku získáte?

ebook je určen převážně pro uchazeče a najdete zde kompletní část zákona s komentářem k jednotlivým paragrafům, odstavcům a písmenům, vycházející z běžné praxe, který je podložen vlastními, více jak, desetiletými zkušenostmi. Rukama mi za tu dobu prošly desítky nabídek ročně.

  • Přehledné INFORMACE na jednom místě.
  • AKTUALIZOVANÝ zákon č. 137/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, část Hlava V: kvalifikace
  • KOMENTÁŘ k tomuto zákonu vycházející z běžné praxe.
  • BONUS - vysvětlení Seznamu kvalifikovaných dodavatelů, a jak to celé funguje - je součástí ebooku.
  • BONUS - sleva na přepracovaný ebook po změně legislativy

V tuto chvíli není již možné si ebook objednat, počkejte si na nový 🙂

A co na tento ebook říkají profesionálové?

Tento eBook k VZ mě hodně zaujal. Skvěle přibližuje suchopárnou literu zákona běžnému uživateli a zpřehledňuje jednotlivé kroky při zpracování dokumentace. Vřele doporučuju!
Jarmila KomancováPlzeň
Zákon o veřejných zakázkách je v ebooku velmi pěkně vysvětlený, doplněný příklady z praxe, které situaci ještě lépe vysvětlují. Autorka je velmi odvážná že se do této problematiky pustila.
Ivana KozinováDomažlice
Ebook k VZ je velmi přínosný a určitě pomůže jak začátečníkům tak profesionálům v této oblasti. Dobré zpracování s užitečnými příklady s praxe. Budu všude doporučovat.
Petra PeleškováRokycany

Objednejte si ebook: Jak na kvalifikaci - praktická příručka právě teď.

Jestliže cítíte, že by Vám tento ebook mohl pomoci, objednejte si ho právě teď.

Za pár dní na to možná zapomenete a pak zjistíte, že by se Vám mohl hodit. Tomu předejdete dnešní objednávkou. A okamžitě se stane Vaším neocenitelným pomocníkem.

Nyní za JEDINEČNOU CENU 350,- Kč, dostanete ebook plný informací nejen o platném zákoně, ale i s poznámkami z praxe.

Proč tak nízká cena? Ebook má cenu 535,- Kč, ale protože máme před dveřmi novou legislativu, Dávám Vám slevu. Tak proč jí v tom případě nevyužít?

Tato cena se už nebude opakovat. Při dnešní koupi získáte nárok na SLEVU z dalšího produktu, který bude k zakoupení po změně legislativy. Získáte tak náskok před ostatními. A to za to stojí, ne? Tak proč toho nevyužít.

V tuto chvíli není již možné si ebook objednat, počkejte si na nový 🙂