Nový kurz Vytvoření a použití figur

Chtěla bych vás touto cestou seznámit s výsledkem mé další činnosti. V potu tváře a s hrdostí sobě vlastní jsem pro své kolegy i zkušenější nerozpočtáře (ti, kteří to nemají jako úplně denní chleba) vytvořila další kurz.

online kurz Vytvoření a použití figur

Již několikátý v pořadí a pořád zvyšujeme odbornost. Zdokonalujme se spolu. Ráda vás uvítám na palubě lodi, mířící ke snadnější práci a větší úspoře času.

Tentokráte se budeme zabývat figurami. Jejich vyhledání na výkrese, sestavení, použití. Kdo se již s nimi setkal, ví že je to velké usnadnění práce. Je mi proto záhadou, že je rozpočtáři moc nepoužívají. Alespoň ti, se kterými jsem o tom mluvila.

Proto bych, nejenom je, chtěla s figurami seznámit. Je to veliké zjednodušení práce. A to jak ve fázi tvoření, tak i oprav. Nad čím strávíte nepoměrně dlouho času, figury vám ho podstatně zkrátí.

Již se mi povedlo několik svých kolegů pro figury nadchnout. Tak třeba dáte šanci figurám i vy.

Nevěříte? Zkuste to!

Veronika Šoulová
Rozpočty a stavební kalkulace jsou můj život. Věnuji se jim již více než dvacet let.
Jsem autorkou online kurzů Zásady oceňování stavebních prací a Sestavení rozpočtu včetně výkazu výměr. Ebooku o rozpočtování Co musí rozpočtář znát a ebooku z oblasti stavebnictví Jak porozumět stavbě rodinného domku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.