Co si také rozmyslet při kupování nového bytu

Tak nějak jsem přemýšlela, o čem to budu tentokráte psát. Asi na mě leze zimní spánek, nebo jen prostě zimní lenost. Vůbec se mi do ničeho nechtělo. A tak jsem jen přemýšlela a přemýšlela co tak převratného bych Vám mohla sdělit. A protože náhody není nikdy dost, obzvláště když ji vážně nečekáte, tak se najednou dostavila v plné parádě..

V nedávné době se mi stala taková věc. Šla jem se podívat na stavbu. Respektive na nové byty co se tady v okolí staví. Celkem mi to chvíli leželo v hlavě a když mě oslovila Romana Šašková, která má web o stěhování, docvaklo mi to. Napsala jsem tedy pro ni hostovský článek.

přístav

Takže pokud uvažujete o novém bytě nebo jen tak si chcete počíst na co si dát pozor Než si koupíte byt, aneb jak nenaletět, můžete se začíst. A to rovnou na blogu Romany Šaškové.

Článek a následnou prohlídku jejích zajímavých článků můžete uskutečnit zde.

Doufám, že pro Vás bude článek přínosem, i když se k němu musíte prokliknout. 🙂

Veronika Šoulová
Rozpočty a stavební kalkulace jsou můj život. Věnuji se jim již více než dvacet let.
Jsem autorkou online kurzů Zásady oceňování stavebních prací a Sestavení rozpočtu včetně výkazu výměr. Ebooku o rozpočtování Co musí rozpočtář znát a ebooku z oblasti stavebnictví Jak porozumět stavbě rodinného domku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.