━ ON-LINE KURZ ━

Sestavení rozpočtu včetně výkazu výměr

Potřebujete vypracovat stavební rozpočet a

Jste v naprosto šílené situaci a do toho vás neúprosně tlačí čas. Před vámi leží prázdný rozpočet a cítíte se zoufale, protože vůbec nevíte, jak na to. Netušíte, jak začít, jak pokračovat, ani jak to celé zakončit. Přemýšlíte, kde sehnat patřičné informace.

Tušíte ale, že existuje metodika nebo systém, podle kterého lze rozpočty dělat s přehledem, klidem a v rozumném čase. Tušíte správně.

Veronika Šoulová, dipl. tech.

Pracuji ve stavebnictví na pozici rozpočtáře více jak 20 let. Mám blízko jak k projektantům, tak ke stavebním firmám. Za tu dobu mi prošlo rukou stovky projektů, ať už rodinných domů nebo náročných bytových rekonstrukcí. 

Rozpočty a stavební kalkulace jsou můj život a mým posláním je vás jimi provést. Proč složitě hledat kusé informace, když vám je mohu předat v ucelené formě?

Pokud jste se v předchozí situaci poznali a stojíte před problémem stavebních rozpočtů, jste tu správně.

Něco pro vás mám!

Online kurz – Sestavení rozpočtu včetně výkazu výměr

Sestavení rozpočtu a výkazu výměr si ukážeme na praktickém příkladu. Společně si krok po kroku spočítáme stavební práce na novostavbě zahradního domku.

Budeme pracovat v databázi ÚRS, ale pokud ji nemáte k dispozici, nic se neděje. Můžete použít i jiné cenové soustavy, případně to zvládnete i bez nich.

Co se v kurzu naučíte?

Skvělé, přesně to potřebuju!

Jak bude kurz probíhat

Co budete ke kurzu potřebovat

Původně jsem měla pro vás připravené materiály, se kterými jsme měli v kurzu pracovat. Bohužel se ale tištěné materiály přestaly vydávat, a tak si podklady musíte sehnat sami. Zkuste se zeptat kolegů, jestli nemají k zapůjčení nějaké starší katalogy. Případně můžete využít formu digitálních katalogů směrných cen.

Pokud nic z toho neseženete, nezoufejte. V kurzu jsou náhledy z dotyčných materiálů, takže se nestane, že byste nebyli “v obraze”.

Jaké výhody vám online kurz přinese

Dlouhodobý přístup

K veškerým informacím máte pětiletý přístup, takže si v průběhu nemusíte psát poznámky.

Vše na jednom místě

Víte, kam se vracet, když si potřebujete něco dohledat nebo připomenout, a to díky přehledným informacím na jednom místě.

Nabídka dalších akcí

Pokud pro vás najdu nebo připravím materiály a akce, které by se vám mohly hodit, hned vám o tom povím.

Dárek pro vás

Překvapení!

Ke konci kurzu mám pro Vás dárek. Hodnotný. Bude se Vám líbit. 

Dárek je v hodnotě min. 5 000 Kč a jeho celková výše záleží jen na Vás. 

Jste zvědaví? Směle do studování kurzu.

Objednejte si online kurz

Vstupte do kurzu a naučte se tvořit stavební rozpočty s jistotou. Získejte ucelené informace na jednom místě. Nenechte si ujít BONUS s materiály, které využijete na další práce.

Zapojte se ještě za tepla TEĎ HNED.

9 155,- Kč