Tak jsem to dokázala! A praktická příručka Jak na kvalifikaci je na světě.

Jak se říká “když bůh dopustí i motyka spustí”. V mém případě nespustila motyka ale já. Kromě toho, že si můžete zdarma stáhnou první ebook s radami co dělat něž odevzdáte nabídku (tedy co si zkontrolovat), tak mám i druhý ebook!  Tak jsem to dokázala. :-D

Jo, dokázala, ale byl to očistec. Ale už je na světě. Můj první rozsáhlejší ebook. Sice je na něm ještě spoustu věcí k doladění a k upravování, ale obsahově je správný a úplný.

Oba ebooky jsou z oblasti VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK z pozice uchazeče.

Kromě prvního ebooku, který je ZDARMA ke stažení na mých stránkách, a který bych doporučila každému připravujícímu a odevzdávajícímu uchazeči, a který je obecnými radami pro kontrolu při odevzdávání nabídek, mám ještě jeden. Zcela nový, zcela čerstvý a zcela vyčerpávající (aspoň mě to vyčerpalo dostatečně). :-D

Vždy mě dostával šéf, když přinesl oznámení o nějaké veřejné zakázce a zeptal se mě, zda jí můžeme dělat (jestli jsme schopni splnit veškerá kritéria). Nebo se mi zeptal jak se co dokládá. Jako majitel firmy si platí právníka, i z této oblasti, a nakonec se ptá mě. No není to legrace?

No ze začátku jsem si nebyla jistá, ale postupem let jsem získala potřebnou praxi a všelijaké zkušenosti. A už se mě chodil ptát zcela vážně, no přeci nad tím nebude přemýšlet sám, přeci ne?

Takže pokud potřebujete vysvětlit zákon, je tu můj nový ebook jenom pro Vás. Ve zmiňovaném ebooku najdete jak aktuální změnu zákona (jen té důležité části pro uchazeče o zakázku), tak i můj komentář a zkušenosti z mojí letité praxe.

cover Jak na kvalifikaci

Součástí jsou nejenom zmiňovaný zákon a komentář, ale i vysvětlení Seznamu kvalifikovaných dodavatelů jako BONUS.

Doufám, že Vám bude toto vodítko po světě veřejných zakázek dobře sloužit a pomůže Vám zjednodušit práci. Aspoň to bylo mým cílem pro jeho napsání.

A na závěr přeju Vám, ebooku i mě, hodně úspěchů!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *