A je to tady! Co? No přeci můj blog.

Ano i já jsem se rozhodla psát blog.

A o čemže to tu bude? Tak především o zákonu o veřejných zakázkách. To je téma hodně diskutabilní. Tak trochu doufám, že tento blog, alespoň částečně, vytvoříme a budeme udržovat v chodu společně.

A pro koho bude tento blog vlastně určený? Pro Vás, Vás i Vás, i pro toho pána vzadu u počítače.

Ano i pro toho. A i pro tu paní, co doufá, že příští zadávačku už převezme někdo jiný a ona bude mít klid na jinou práci.

Jak já jí rozumím! Přesně takovýto pocity jsem měla s každou zadávací dokumentací. Doufala jsem, že by už konečně mohl ty papíry dělat někdo jiný. Ani mi to nebavilo a přišlo mi, že to je vcelku nevděčná a hlavně zbytečná práce. Svým způsobem ano, ale nebudem se pouštět na tenký led a polemiku o zbytečnostech si necháme na jindy.

A představte si, nikdy mi to nevyšlo. A díky tomu, tady teď můžeme strávit společné chvíle. A slibuju, že to nebudou chvíle strávené suchopárně.

A co závěrem? Nejspíše přání čerstvě vylíhlému blogu. Ať je přehledný, věcný a tématický. Držme mu palce!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Veronika Šoulová
Jsem autorkou ebooků, z oblasti stavebnictví, s názvem Jak porozumět stavbě rodinného domku, z oblasti veřejných zakázek s názvem Než zabalíte aneb 10 rad před odevzdáním nabídky
Vlastním povoláním jsem stavební technik a ze své stavební praxe čerpám inspiraci pro tyto články. Ale věřím, že budou přínosné i pro jiné obory.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • E-book zdarma

    Jak porozumět stavbě rodinného domku, Díl I. - Zemmní práce

  • E-book zdarma

    NEŽ ZABALÍTE aneb 10 rad před odevzdáním nabídky

  • Rubriky
  • Poslední příspěvky blogu