Veřejné zakázky? Veřejné zakázky!

Co Vás jako první napadne, při spojení těchto slov. Nechuť? Strach? Obavy? Panika? Nebojte se, společně se na to postupně podíváme.

Provedu Vás touto problematikou a bude mě těšit představa, že určitým úsilým minimalizujeme problémy s tímto spojené.

Dnes jsem si chtěla vytisknout a prostudovat oficiální metodiku zadávání veřejných zakázek. Nakonec jsem to neudělala. A víte proč? Ze dvou důvodů. Ten jeden je, že tato metodika má přes 336 stran (!), což mi vážně přijde šílený a místo tisku radši budu šetřit naše lesy. A ten druhý důvod je, že 336 stran než přelouskám, je příští rok. Ale nevzdala jsem se tak úplně. Prostuduju si na počítači ty nejhlavnější pasáže. Ono se to stejně spíš pro zadavatele než uchazeče, ale je třeba to také vidět z té druhé strany.

Ale už teď vím, že touto cestou v mém novém eBooku, který je momentálně ve fázi přípravy, nepůjdu. Rozhodně. Myslím, že se můžete těšit na mnohem zajímavější čtení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Veronika Šoulová
Jsem autorkou ebooků, z oblasti stavebnictví, s názvem Jak porozumět stavbě rodinného domku, z oblasti veřejných zakázek s názvem Než zabalíte aneb 10 rad před odevzdáním nabídky
Vlastním povoláním jsem stavební technik a ze své stavební praxe čerpám inspiraci pro tyto články. Ale věřím, že budou přínosné i pro jiné obory.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • E-book zdarma

    Jak porozumět stavbě rodinného domku, Díl I. - Zemmní práce

  • E-book zdarma

    NEŽ ZABALÍTE aneb 10 rad před odevzdáním nabídky

  • Rubriky
  • Poslední příspěvky blogu