Moje Sarajevo.

Můj vnitřní boj, moje Sarajevo. Tak nějak vnímám svět veřejných zakázek. Ale teď na konci bojů, je patrno, že jsem se přidala k vítězící straně. Vyvěšte prapory!

A proč jsem se rozhodla na tomto blogu věnovat Veřejným zakázkám? Asi proto, že mě osobně ze začátku na trhu chybělo nějaké školení, příručka, nebo třeba jen kus papíru, kde by byl přehledně vysvětlen princip. Kam by bylo možné nahlédnout, když si něčím nejsem jistá. Ale nic takového nebylo a za ty roky, co se tomuto věnuji to není s trhem lepší.

Školení sice nějaké probíhá a bývá i nazvané, že je určeno pro uchazeče, ale absolvovali jste ho už? Já několikrát. Ale aby se přednášející opravdu zaobíral uchazečem, to ne. Spíš tam vykládal jak to mají dělat úřady. Tedy druhou stranu.

Kdysi, po revoluci, někdo prohlásil, že když Vám na trhu chybí nějaký produkt, je naprosto ideální ho vytvořit. I vzpomněla jsem si po letech na tato slova a přesně to jsem se rozhodla udělat.

A proto jsem teď tady a právě pro Vás!
Pevně věřím, že tento blog bude dobrým zdrojem informací pro Vaši práci. A že nebudete muset znova prošlapávat cestu, kterou již někdo prošlapal.

Prezentace1

Veronika Šoulová
Jsem autorkou ebooků, z oblasti stavebnictví, s názvem Jak porozumět stavbě rodinného domku, z oblasti veřejných zakázek s názvem Než zabalíte aneb 10 rad před odevzdáním nabídky
Vlastním povoláním jsem stavební technik a ze své stavební praxe čerpám inspiraci pro tyto články. Ale věřím, že budou přínosné i pro jiné obory.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • E-book zdarma

    Jak porozumět stavbě rodinného domku, Díl I. - Zemmní práce

  • E-book zdarma

    NEŽ ZABALÍTE aneb 10 rad před odevzdáním nabídky

  • Rubriky
  • Poslední příspěvky blogu