━ HRUBÁ STAVBA ━

E-book

Jak porozumět stavbě rodinného domku aneb co nám to ti projektanti vlastně nakreslili

Pak je tento eBook právě pro vás!

Pracuji ve stavebnictví více jak dvacet let na pozici rozpočtáře. 

Takže mám blízko k oběma stranám. A to jak projektantům, tak stavební firmě. Za tu dobu mi rukama prošly desítky akcí ročně, ať již to byly rodinné domky nebo náročné bytové rekonstrukce.

Vím, že spousta lidí si někde koupí, nebo v lepším případě nechá zpracovat, projekt. Bohužel pak nemají moc ponětí, co za své peníze dostali. Nedokáží posoudit, zda za své peníze mají adekvátní produkt.

Proto jsem se rozhodla jim pomoci a předat své dlouholeté zkušenosti a napsala jsem tento ebook.

Co koupí ebooku získáte?

Ebook je určen jako informační produkt pro laickou veřejnost. Pro všechny, kteří se chtějí dozvědět základní principy stavby. Pro ty, kteří chtějí vědět, co jim stavební firma vlastně dělá a trochu si to ošéfovat. Pro ty, kteří nechtějí jen neznale dělat diváky.

Jak jsou s ebookem spokojeni čtenáři?

Pracujem vo veľmi podobnej oblasti a tou je interiérový dizajn. Domy síce nestaviam, ale je pre mňa občas dôležité porozumieť stavebným výrazom, keď pri zariaďovaní často treba meniť aj dispozíciu domu a robiť rôzne stavebné úpravy.

Tento e-book pekne vysvetľuje odborné názvy a výrazy priamo na konkrétnych príkladoch, takže im porozumie aj lajk. E-book budem odporúčať aj svojim študentom v mojich kurzoch interiérového dizajnu.
Slavomíra Ramsová
Interiérová dizajnérka, lektorka
Už mám pár staveb a rekonstrukcí za sebou, ale zkraje to probíhalo tak, že jsem vzala projekt od projektanta a ve slepé důvěře ho předala stavaři. A to není dobré. To vůbec není dobré. To se pak nestačíte divit, může jít i o život. Proto stavebník musí před stavbou o stavění něco vědět. Nedá se nic dělat. A tady máte zdroj.

Já sama jsem se ještě nesetkala s tak dobrým materiálem, jako je ebook Hrubá stavba. Autorka vysvětlí projekt a naučí vás se v něm orientovat, dodá i přehled o materiálech, technologiích a různých nástrahách. Je znát, že ví, o čem píše. Doporučuji zvlášť pro začínající stavebníky.
Jana Balcarová
www.korektury-balcarova.cz

Co koupí ebooku získáte?

Velmi dobře si uvědomuji, že pokud nejste z oboru, může být pro vás složité se ve všech těch termínech a souvislostech vyznat. Samozřejmě bych vás tady mohla zahrnout spoustou termínů a různých praktik, ale nemyslím si, že by to bylo až tak přínosné. Budu věci zjednodušovat tak, aby to pochopil snad úplně každý.

Budeme se věnovat obecně základům hrubé stavby pomocí různých ukázek projektové dokumentace z různých
projektů, které se mi dostaly na stůl. Nic složitého. Pouze základní informace platné pro rodinné domy. Veškeré
informace doplním ukázkami z projektů.

Mým cílem je přispět k lepší orientaci a snadnějšímu rozhodování na vaší cestě k vlastnímu bydlení. Ostatně, pokud plánujete vlastní rodinný dům, bude to především váš prostor a měli byste se tam cítit co nejlépe. Vše si raději 2x zjistit a promyslet, než abyste nakonec, po vybudování, zjistili, že vám to takhle vlastně nevyhovuje.

Nejste si jisti, zda je ebook pro vás?

Odpovězte si na tyto otázky:
Jak vám to šlo?

Co vše v ebooku ohledně hrubé stavby domu probereme

Ebook získal uznání

Svět oken vydal v únoru 2018  článek 6 ebooků o stavbě domu, které musíte mít a tento můj ebook byl do této doporučované šestice zařazen!

Objednejte si ebook

Jestliže cítíte, že by Vám ebook mohl pomoci, objednejte si ho právě teď.

Za pár dní na to možná zapomenete a pak zjistíte, že by se Vám mohl hodit. Tomu předejdete dnešní objednávkou. A okamžitě se stane Vaším neocenitelným pomocníkem.

Dostanete ebook plný informací i s poznámkami z praxe.