Posiluju tým!

Posiluju tým! Ano, slyšeli jste dobře. Už nějakou dobu nad tím uvažuji. Nestíhám totiž a je mi velice líto, když musím nějakou zakázku odmítnout. A v poslední době jich není málo. Takže jsem přibrala posilu.

Ona vlastně ke mně přišla sama. Nejdříve pro radu, ovšem jak jsme se tak bavily, nakonec z toho vylezla spolupráce. Takové akce mám ráda. Vymyslím si nějaké posunutí a ejhle, ono se to stane, tak nějak samo. A ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne.

Takže je mi velikou ctí představit vám paní Bohuslavu Hudovou. Paní Bohunka má samozřejmě stavební vzdělání, a to v oboru pozemního stavitelství. Má za sebou i několik let praxe (a není jich málo) v oboru, v různých stavebních firmách. A to vždy na pozici rozpočtář, přípravář. Takže paní Bohunka už není žádný rozpočtářský zajíc. Má stejně jako já certifikaci pro rozpočty. V současné době je na rodičovské dovolené, a přesto má čas na rozpočtování.

Samozřejmě má také koníčky. Hlavu si čistí převážně na výletech s rodinou. Vyčistit si hlavu je v této práci dost důležité, tak jsem ráda, že umí i odpočívat a relaxovat.

Již jsme ve spolupráci pár akcí udělaly a troufám si tvrdit, že k všeobecné spokojenosti. A to jak nás dvou tak i projektantů a investorů.  Pevně doufám, že takových akcí bude více a více. Nesmírně se na ně těším.

Takže směle do nás! Hrňte práci, my ji zvládneme!

e-book Co musí znát rozpočtář

Pokud by vás zajímalo, co všechno vůbec obnáší práce rozpočtáře, stáhněte si e-book Co musí znát rozpočtář.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *